Suknia ślubna Warszawa cena szycie tanio
17 lutego 2020

Suknie ślubne szyte u producenta

Suknia ślubnaJedną z najważniejszych decyzji, które powinna podjąć każda przyszła panna młoda, jest z pewnością wybór sukni ślubnej. Zanim jednak dojdzie do ustalenia takich szczegółów, jak np. fason czy dobór tkanin, najpierw trzeba zadać sobie pytanie o miejsce, gdzie chcemy ją kupić. Obecna oferta rynku ślubnego jest naprawdę bogata i każda pani może wybrać dla siebie, to co najbardziej jej odpowiada. Można złożyć zamówienie w odpowiednim sklepie internetowym, kupić model znanej marki w salonie albo uszyć suknię ślubną w pracowni krawieckiej...

 

Ze względu na to, że nasza firma jest producentem, pozwolę sobie na omówienie tego, jakie są zalety zamówienia sukni ślubnej bezpośrednio od projektanta sukni ślubnych.

 

Zalety szycia sukni bezpośrednio u producenta

 

 

Wzorniki sukni ślubnych, tkanin, koronek

 

Zaletą zlecenia szycia sukni firmie, która je produkuje, jest przede wszystkim to, że wszystkie wzorniki można zobaczyć na żywo. Można ocenić jakość materiałów, a w głównej mierze jakość samej pracy, jak suknia ślubna została zrobiona, jak wykończone szwy, czy koronki są naszyte, czy po prostu naklejone, jak układa się konstrukcja... Dodatkowo można wszystkie suknie ślubne przymierzyć, dlatego że nie zawsze sukienka, która pięknie wygląda na jednej osobie, będzie pasować innej. Nie zawsze chodzi tylko o sam fason, warto również zwrócić uwagę na kolor. W naszej pracowni mamy np. 3 typy tiulu cielistego (niewidocznego), które stosujemy dla różnych karnacji. Istotne znaczenie ma również kolor całej sukienki, np. śnieżna biel czy kość słoniowa, delikatny róż czy jasny błękit. To jaki kolor pasuje zależy od typu urody. Sukienki można przymierzyć, zrobić zdjęcia, a potem na spokojnie obejrzeć i zdecydować, w jakiej sukni ślubnej najbardziej się sobie podoba. 

 

Suknia ślubna Warszawa szycie na miarę tanioZapytaj fachowca

 

Kolejną bardzo ważną zaletą szycia bezpośredniego jest to, że można spotkać się z osobą, która naprawdę te sukienki szyje. Można zapytać o radę, jaki typ tkaniny lepiej się układa, a także o bardzo wiele innych rzeczy.

 

 

Idealnie dopasowanie do sylwetki i wzrostu

 

Najbardziej oczywistym plusem szycia sukni ślubnej na miarę jest też dopasowanie górnej części sukienki do wymiarów konkretnej osoby.  Nie chodzi tylko o obwody biustu, talii i bioder, lecz także o głębokość dekoltu, długość rękawa, jego szerokość, długość gorsetu w zależności od wzrostu... Wszystkie te wymiary, a także wiele innych szczegółów, są bardzo indywidualne. Dla przykładu: dwie panie mają taki sam obwód biustu i talii, czyli np. zgodnie z tabelami wymiarów taki sam rozmiar. Mają jednak różny wzrost i linia talii u pani, która jest wyższa, jest znacznie niżej niż u innej pani, i sukienka układa się zupełnie inaczej.

 

Poza tym są panie, które np. mają inne obwody niż rozmiary standardowe, np. wymiary biustu i bioder są jak w rozmiarze 38, a talia jak w rozmiarze 36. Takie drobne niuanse zwykle są niezauważalnie w zbluzowanych sukienkach na co dzień. Suknie ślubne jednak są szyte tak, by były jak najbardziej dopasowane do sylwetki, dlatego wszystko to jest bardzo ważne. 

 

Stwórzmy wymarzoną suknię ślubną razem

 

Kolejną istotną zaletą szycia miarowego jest to, że można mieć bezpośredni wpływ na wygląd własnej sukni ślubnej. W naszej pracowni dopuszczamy niektóre zmiany w projektach indywidualnych, np. zmiana koloru na śnieżną biel, delikatny róż, krem, beż, niebieski... Można też łączyć góry i spódnice od różnych modeli, dodawać rękawki, wybrać inny kształt dekoltu... Takie szczegóły ustalamy podczas spotkania, można zapytać czy taka zmiana byłaby do zrealizowania. 

Atutem bezpośredniego kontaktu z producentem jest również to, że można niektóre rzeczy poprawić na przymiarkach.  W praktyce to czasami oznacza pogłębienie dekoltu, dodanie więcej elementów ozdobnych, czyli np. koronki czy bardziej dekoracyjnego paska. Staramy się sukienki oddawać jak najbliżej do ślubu, zwykle ok. 2-3 tygodni przed, by suknia była jak najlepiej dopasowana do sylwetki. Robimy tak dlatego, że czasami kilka miesięcy wcześniej, wtedy jak są zdejmowane miary, klientka może mieć inne obwody.   

 

 

Cena sukni ślubnej. Dlaczego niektóre są tanie, a inne - drogie? czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

Suknia ślubna cena do 4000 zł Warszawa prosta elegancka niedrogie suknie ślubne

Rezerwacja terminu

Rezerwacja terminu

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

kontakt@nineldidukh.pl