Poradnik ślubny

Rozpocznij swoją niesamowitą podróż małżeńską w otoczeniu promieni słonecznych i pozytywnej energii, wybierając motyw słoneczników na swoje wesele. Słoneczniki są symbolem radości, optymizmu i siły, które chcemy przekazać podczas tego
Wesele w stodole oferuje wyjątkową okazję do stworzenia magicznej atmosfery, która przyciąga uwagę i pozostaje w pamięci na długo. Dekoracje odgrywają kluczową rolę w tworzeniu tego niezapomnianego wydarzenia. Wykorzystując świeczki,
Ślub na plaży to marzenie par, które pragną stworzyć wyjątkową i romantyczną atmosferę. Wybierając ślub na plaży, warto zwrócić uwagę na naturalne elementy, takie jak muszelki, piasek, drewno, liście, które

Przymiarki zamówionych sukni

 

Dla naszych klientek rezerwujemy 2 godziny czasu na przymiarki na zaznaczenie poprawek, upinanie haftów, kwiatów 3D oraz innych ozdób wg życzenia przyszłych Panien Młodych. Poza tym Panie często przynoszą biżuterię, buty oraz inne dodatki, by można było wybrać najbardziej odpowiednie do sukni. Niektóre z Pań też przychodzą z próbnymi fryzurą i makijażem.

 

Zwykle jest 3 przymiarki:

 • 1 - sprawdzenie kroju i upinanie ozdób na sylwetce (często kilka miesięcy przed ślubem).

 • 2 - bliżej  ślubu, ok. 2-3 tygodnie - ponowne sprawdzenie obwodów, ponieważ wiele Pań chudnie przed ślubem. Na tej przymiarce Panie często dobierają dodatki.

 • 3 - odbiór sukni.

Liczbę przymiarek ustalamy indywidualnie, zwłaszcza dla Pań, które przyjeżdżają albo przylatują z daleka. Jeśli trzeba więcej przymiarek, dla nas to żaden problem. Zależy nam, żeby suknia była jak najlepiej dopracowana.

 

 

Terminy przymiarek - śluby 2025

 • Dla Pań, które zamówią suknię ślubną zimą lub wiosną 2024, postaramy się zrobić 1. przymiarki po zakończeniu poprzedniego sezonu, czyli listopad-grudzień 2024. 

 • Panie, które zamówią suknie później, ale jeszcze do końca roku 2024, będą miały 1. przymiarki po Nowym Roku (styczeń-kwiecień 2025) wg kolejności złożenia zamówienia.

 • Zamówienia złożone w bieżącym roku ślubu, czyli 2025, są realizowane bliżej terminu wesela ok. 1 miesiąc przed.

Jak przygotować się do Przymiarek

 

 • Zachęcamy zrobić listę modeli, które najbardziej się podobają, albo przygotować screeny ze strony czy social mediów.  Nie ma limitu sukni do przymierzenia, jedynym limitem jest czas, czyli 1 godzina.  

Przejrzenie strony wcześniej ułatwi Paniom podjęcie decyzji, ponieważ można zorientować się w różnorodności stylów, elementów kroju, materiałów czy ozdób. 

 

 • Ceny są podane na stronie. 

Będąc zorientowanymi w zakresie cenowym, mogą Panie bardziej skupić się na samych sukniach.

 

 

 •  Warto mieć beżową bieliznę. 

 

 • Polecamy zabrać zaufane osoby towarzyszące, zwykle 1-3 osoby.

 

 • Przymiarki są bezpłatne. 

 

 • Można robić zdjęcia, żeby od razu na bieżąco porównać, jaki krój czy kolor bardziej pasuje.

 

 • Po złożeniu zamówienia jest podpisywana umowa. Zadatek - połowa ceny sukni, można zapłacić gotówką na spotkaniu lub przelewem w ciągu kilku dni. Pozostała kwota przy odbiorze już gotowej sukni, zwykle ok. 1-2 tygodni przed ślubem.

 

Kolekcja 2025

 

Pracujemy nad kolekcją 2025. Wiele sukni w wersji roboczej już można zobaczyć i przymierzyć w atelier. Wszystkie suknie ślubne szyjemy od podstaw na miejscu w naszej pracowni w Warszawie, dlatego staramy się na bieżąco uzupełniać ofertę. 

 

Przymiarki w celu wybrania sukni ślubnej

Termin przymiarek trzeba zarezerwować wcześniej. Można to zrobić na stronie i w formularzu zaproponować odpowiednie dla Pań terminy i godziny. 

 

Przymiarki trwają ok. 1 godzinę. Dodatkowo pół godziny dla Pań, które decydują się na zamówienie sukni, by podpisać umowę i ustalić szczegóły. Doceniamy zdecydowane osoby, dlatego każda Panna Młoda, która zamówi suknię w dniu pierwszych przymiarek, dostanie od nas w prezencie gładki welon do długości 3m gratis, długość do wyboru.

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie 2023 2024

Zamówienia na suknie ślubne na rok 2025

zaczynamy przyjmować od stycznia 2024. Można już rezerwować terminy przymiarek

 

Pannie, które mają ślub w roku 2024, prosimy o kontakt w sprawie możliwości uszycia sukni ślubnej na konkretny termin.

Suknia ślubna cena do 4000 zł Warszawa prosta elegancka niedrogie suknie ślubne

Rezerwacja terminu

Rezerwacja terminu

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

kontakt@nineldidukh.pl