Suknia ślubna Warszawa cena szycie tanio
24 września 2021

Terminy. Kiedy zamówić suknię ślubną?

Suknia ślubna Warszawa cena szycie tanioNa ile wcześniej trzeba zamówić suknię ślubną? Czy wystarczy kilka miesięcy przed ślubem czy jednak to za późno?

 

Z pewnością, jeśli zacznie się wcześniej szukać suknię ślubną, będzie więcej czasu na zastanowienie się nad fasonem, przejrzenie tysięcy inspiracji oraz dobranie sukni do całościowej koncepcji ślubu i wesela, zależnie od tego np. czy wesele będzie w pałacu czy w miejscu o stylistyce rustykalnej…

Jednak czy to musi być rok wcześniej czy na pewno nie da się znaleźć odpowiedniej sukni dwa miesiące przed ślubem?

 

Suknia ślubna w kilka tygodni. Czy to możliwe?

 

Warto pamiętać, że wiele sklepów i salonów wyprzedaje gotowe wzorniki kolekcji z ekspozycji, które można dopasować do wymiarów klientki. Jednak większość wzorników przygotowywanych przez producentów sukni ślubnych są na obwód biustu ok. 86-92 cm, powoduje to, że paniom z większym obwodem trudniej znaleźć sobie suknię z wyprzedaży. 

Dzięki temu jednak, że jesteśmy producentem sukni  z Warszawy i współpracujemy z polskimi hurtowniami tkanin i koronek, jesteśmy w stanie uszyć suknię nawet w 3-8 tygodni, jeśli wybrane materiały na suknię będą dostępne. 

 

Kiedy lepiej zamówić suknię?Suknia ślubna Warszawa cena szycie tanio

 

Naszym zdaniem najlepiej jednak zamówić suknię kilka miesięcy przed  ślubem, a może nawet rok wcześniej, dlatego że jest to mniej stresowa opcja. Jeśli panie zamawiają suknie ślubne na wiosnę lub lato, staramy się już zimą uszyć suknię do pierwszej przymiarki, by przyszła panna młoda widziała jak suknia ślubna wygląda i była możliwość delikatnych zmian i cały proces pracy nad suknią przebiegał spokojniej. Oddajemy suknie ślubne natomiast jak najbliżej daty ślubu, ok. 2-4 tygodnie przed uroczystością, by jeszcze mieć czas na przymiarki, gdyby panna młoda np. schudła albo wybrała inne buty.

 

Suknia ślubna Warszawa cena szycie tanioSuknia ślubna Warszawa cena szycie tanio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknia ślubna cena do 4000 zł Warszawa prosta elegancka niedrogie suknie ślubne

Rezerwacja terminu

Rezerwacja terminu

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

kontakt@nineldidukh.pl