Suknia ślubna boho Warszawa
26 maja 2020

Suknie ślubne styl boho


Już co najmniej od kilku lat popularne są przyjęcia weselne w stylu boho. Organizowane są one często w namiotach, w plenerze, np. na plaży, w lesie, w pięknym ogrodzie, albo w drewnianych czy ceglanych budowlach, folwarkach, oranżeriach... W dekoracji takich wesel dominują kwiaty, zwłaszcza polne, liście, drewno, suszone rośliny, dużo światełek, świece, lampiony. Do takiej stylistyki panny młode zwykle wybierają odpowiednią suknię ślubną.

 

Jaka suknia ślubna na wesele w stylu boho?

 

Nie ma jednego przykładu, jak powinna wyglądać suknia ślubna w stylu boho. Jest jednak kilka typowych cech, które z takimi sukniami się kojarzą. 

 

Koronkowe suknie ślubne

 

Bardzo często na wesele w stylu boho wybiera się koronkową suknię ślubną. Koronki ślubne są jednak różnych typów, suknie ślubne w stylu boho szyje się zwykle z niezdobionych koronek, bawełnianych lub miękkich francuskich. Mogą to np. być suknie ślubne po całości uszyte z koronki francuskiej, albo tylko mieć koronkową górkę. Nierzadko są to suknie uszyte z siatek albo tiulu i tylko zdobione koronką francuską, koronką gipiurową albo różnymi taśmami koronkowymi. Suknie takiego typu mogą mieć muślinową lub tiulową spódnicę, bardzo ładnie wyglądają spódnice z elastycznego tiulu włoskiego, jest on bardzo delikatny i miękki.

 

Gładkie suknie ślubne 

 

Na wesele w stylu boho można też wybrać suknię ślubną bez żadnych zdobień albo mało zdobioną. Ciekawie wyglądają oryginalne suknie ślubne o nietypowym kroju, który podkreśla sylwetkę. Takie suknie mogą być uszyte też z naturalnych materiałów albo z tkanin zawierających wiskozę. 

 

Suknie ślubne: kolory i wzory

 

Zwykle suknie ślubne w tym stylu szyje się w różnych ciepłych odcieniach, np. złamana biel, śmietanka, kremowy, różne odcienie beżu, jak np. brzoskwiniowy czy morelowy albo delikatny różowy. W zdobieniach natomiast przeważają motywy roślinne: liście, kwiaty, łodygi.

 

Dużo zależy od dodatków

 

Naszym zdaniem jest wiele sukienek, które mogą pasować na wesele w stylu boho, ponieważ bardzo dużo zależy od dodatków, jakie do sukni dobierzemy. Najważniejsze jest by suknia ślubna była miękka, zwiewna i wygodna oraz aby panna młoda dobrze się w niej czuła. 

 

Niżej dodamy kilka zdjęć sukienek, które pasują do stylu boho. W sukniach ślubnych szytych na miarę można łączyć góry i doły od różnych modeli. Więcej sukienek oraz ich ceny można zobaczyć w zakładce Suknie ślubne. W naszej pracowni można zlecić szycie sukni ślubnej na miarę albo zamówić suknię w rozmiarze standardowym zdalnie. Wkrótce dodamy minisklep internetowy. Suknie ślubne szyte w rozmiarach standardowych są tańsze, ponieważ nie doliczamy poprawek, takich jak dopasowanie sukni do sylwetki i do wysokości obcasów. 

 

 

 

Artystyczne atelier

Ninel

 

Didukh

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl