Suknia ślubna boho Warszawa
26 maja 2020

Suknie ślubne styl boho


Już co najmniej od kilku lat popularne są przyjęcia weselne w stylu boho. Organizowane są one często w namiotach, w plenerze, np. na plaży, w lesie, w pięknym ogrodzie, albo w drewnianych czy ceglanych budowlach, folwarkach, oranżeriach... W dekoracji takich wesel dominują kwiaty, zwłaszcza polne, liście, drewno, suszone rośliny, dużo światełek, świece, lampiony. Do takiej stylistyki panny młode zwykle wybierają odpowiednią suknię ślubną.

 

Jaka suknia ślubna na wesele w stylu boho?

 

Nie ma jednego przykładu, jak powinna wyglądać suknia ślubna w stylu boho. Jest jednak kilka typowych cech, które z takimi sukniami się kojarzą. 

 

Koronkowe suknie ślubne

 

Bardzo często na wesele w stylu boho wybiera się koronkową suknię ślubną. Koronki ślubne są jednak różnych typów, suknie ślubne w stylu boho szyje się zwykle z niezdobionych koronek, bawełnianych lub miękkich francuskich. Mogą to np. być suknie ślubne po całości uszyte z koronki francuskiej, albo tylko mieć koronkową górkę. Nierzadko są to suknie uszyte z siatek albo tiulu i tylko zdobione koronką francuską, koronką gipiurową albo różnymi taśmami koronkowymi. Suknie takiego typu mogą mieć muślinową lub tiulową spódnicę, bardzo ładnie wyglądają spódnice z elastycznego tiulu włoskiego, jest on bardzo delikatny i miękki.

 

Gładkie suknie ślubne 

 

Na wesele w stylu boho można też wybrać suknię ślubną bez żadnych zdobień albo mało zdobioną. Ciekawie wyglądają oryginalne suknie ślubne o nietypowym kroju, który podkreśla sylwetkę. Takie suknie mogą być uszyte też z naturalnych materiałów albo z tkanin zawierających wiskozę. 

 

Suknie ślubne: kolory i wzory

 

Zwykle suknie ślubne w tym stylu szyje się w różnych ciepłych odcieniach, np. złamana biel, śmietanka, kremowy, różne odcienie beżu, jak np. brzoskwiniowy czy morelowy albo delikatny różowy. W zdobieniach natomiast przeważają motywy roślinne: liście, kwiaty, łodygi.

 

Dużo zależy od dodatków

 

Naszym zdaniem jest wiele sukienek, które mogą pasować na wesele w stylu boho, ponieważ bardzo dużo zależy od dodatków, jakie do sukni dobierzemy. Najważniejsze jest by suknia ślubna była miękka, zwiewna i wygodna oraz aby panna młoda dobrze się w niej czuła. 

 

Niżej dodamy kilka zdjęć sukienek, które pasują do stylu boho. W sukniach ślubnych szytych na miarę można łączyć góry i doły od różnych modeli. Więcej sukienek oraz ich ceny można zobaczyć w zakładce Suknie ślubne. W naszej pracowni można zlecić szycie sukni ślubnej na miarę albo zamówić suknię w rozmiarze standardowym zdalnie. Wkrótce dodamy minisklep internetowy. Suknie ślubne szyte w rozmiarach standardowych są tańsze, ponieważ nie doliczamy poprawek, takich jak dopasowanie sukni do sylwetki i do wysokości obcasów. 

 

 

 

Suknia ślubna cena do 4000 zł Warszawa prosta elegancka niedrogie suknie ślubne

Rezerwacja terminu

Rezerwacja terminu

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

kontakt@nineldidukh.pl