+48 503 018 556

+48 515 340 411

kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Handmade dresses European quality

  1. pl
  2. en
  3. ru

Wiele kobiet ma problem ze znalezieniem odpowiedniej sukni ślubnej. Nic dziwnego bo mało jest osób, które odpowiadałyby pod kryterium "kobieta z idealną figurą". A niby co to właściwie znaczy? 90-60-90?

 

 

Wymiary i wzrost


Współczesna moda jeszcze bardziej wpływa na postrzeganie tego, które wymiary są uważane za najlepsze. Właśnie z tego powodu wiele pań nie może znaleźć dobrej eleganckiej sukni na siebie. Nie zawsze chodzi nawet o same obwody, częstym problemem jest również wzrost. Poza tym dlatego teraz się szyje dużo luźnych sukienek, które jednocześnie mogą pasować na kilka rozmiarów. Suknia ślubna plus size

 

Suknia ślubna powinna wyglądać elegancko, musi być jak najlepiej dopasowana do figury. Co prawda jest to zadanie o wiele trudniejsze: uszyć dobrze dopasowaną elegancką suknię ślubną, niż zrobić gorset sznurowany z tyłu, ale efekt jest tego warty. Suknię ślubną zakłada się zwykle raz w życiu. Każda kobieta jest piękna i zasługuję na sukienkę, która  to podkreśli. 

 

 

 

Jak wybrać właściwy fason sukni ślubnej?

 

Najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego fasonu do sylwetki są przymiarki. Trzeba założyć co najmniej kilka sukienek podstawowych typów i zobaczyć, który najbardziej pasuje. Można np. najpierw wybrać kształt spódnicy, a potem zobaczyć jaki krój górki jest lepszy. Z tego względu pozwalamy robić zdjęcia, ponieważ wtedy łatwiej porównać, w którym fasonie przyszła panna młoda wygląda piękniej. Jak się przymierza dużo sukienek, to już można zapomnieć jak się wyglądało w każdej z nich, dlatego zdjęcia są bardzo pomocne.

 

Nowa kolekcja sukni ślubnych plus size

 

W naszej pracowni można ustalić np. zmianę dekoltu, koloru lub dodać rękawki. Teraz pracujemy nad najnowszą kolekcją Amour et Couture Plus size. Zaprojektowaliśmy fasony, które z naszego doświadczenia najlepiej pasują kobietom z większym biustem. Wiele modeli można już zobaczyć w naszym atelier. Nie oznacza to jednak, że tylko te modele mogą być w większych rozmiarach. Wszystkie sukienki z naszych kolekcji możemy uszyć w jakimkolwiek rozmiarze i na jakikolwiek wzrost.

 

 

Zapraszamy do zapisu na przymiarki. 

 

Suknie ślubne Plus Size. Jak znaleźć tę właściwą?

20 maja 2020