Suknia ślubna jest odzwierciedleniem Twojego osobistego stylu i powinna sprawić, że w dniu ślubu poczujesz się piękna i wyjątkowa.

Pamiętaj, że choć ważne jest, aby mieć jasne wyobrażenie o tym, czego chcesz w sukni ślubnej, nie bój się przymierzać stylów, które być może nie były Ci znane. Ważne jest również, aby zachować otwarty umysł, jeśli chodzi o zmiany. Chociaż możesz mieć konkretny pomysł na to, jaką chcesz suknię ślubną, może w trakcie przymierzania modeli, coś innego Ci się spodoba. Zawsze możesz nas dopytać w sprawie wszelkich wątpliwości lub zmian, które chciałabyś wprowadzić w sukni. Więcej na temat zmian w modelach też możesz poczytać w zakładce personalizacja modeli.

I na koniec, nie zapomnij cieszyć się tym doświadczeniem! Przymiarki sukni ślubnej są szczególną częścią procesu planowania ślubu i jest to czas, aby uczcić nadchodzące zaślubiny i znaleźć idealną suknię na swój wielki dzień.

Przede wszystkim pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś w swojej sukni ślubnej czuła się komfortowo i pewnie.

Jak się przygotować na przymiarki sukni ślubnych?

Wybierz modele, które się podobają

 

Warto przygotować sobie listę nazw modeli, które się podobają, albo zdjęcia ze strony czy social mediów.

W dniu przymiarki załóż beżową bieliznę.

 

 

Zaproś osoby towarzyszące

 

Dodatkowo warto zabrać ze sobą zaufane osoby, takich jak mama, świadkowa, siostra, przyjaciółki, tata czy narzeczony, aby przekazali swoje opinie oraz by byli wsparciem podczas przymiarek.

 

Przymiarki są bezpłatne. Nie ma limitu sukni ślubnych do przymierzenia. Jedynym limitem jest czas - 1 godzina

Zarezerwuj termin przymiarek wcześniej

Ważne jest również, aby zaplanować przymiarki we właściwym czasie. Większość Panien Młodych zamawia suknię ślubną około 12-8 miesięcy przed dniem ślubu, by było wystarczająco dużo czasu na uszycie dopasowanej do sylwetki sukni ślubnej.

 

Zarezerwować termin przymiarek można na stronie. Prosimy podać co najmniej kilka pasujących dat, byśmy mogli sprawdzić, jakie z nich będą dostępne. Czasem Panie wpisują w formularzu dni tygodnia i pasujące godziny, np. wtorki i środy po 17, piątki 11-14. 

24 stycznia 2024

Jak przygotować się do przymiarek sukni ślubnych?

Twoja wizja wymarzonej sukni ślubnej

 

Przymiarki sukni ślubnej mogą być stresujące dla wielu przyszłych Panien Młodych, ale przy odrobinie przygotowania możesz w pełni wykorzystać swoje spotkanie. Po pierwsze, pomyśl jaką masz wizję swojej sukni ślubnej, o czym marzysz, jaki chcesz styl, materiał, krój, jaki ogólnie masz pomysł na styl wesela. Dla przykładu niektóre Pani inspirują się stylem boho, z dużą ilością koronek, taśm, frędzli, inne Panie lubią kwiatowe motywy na przyjęcie ogrodowe, jeszcze inne uwielbiają klasykę i minimalizm, np. gładkie suknie o ciekawym kroju, wiele Pań też marzy o księżniczce z tiulem i brokatem... Jeśli powiesz nam o tym, na czym Ci zależy, pomoże to nam wybrać sukienki pasujące do Twojej wizji.

 

Suknia ślubna cena do 4000 zł Warszawa prosta elegancka niedrogie suknie ślubne

Rezerwacja terminu

Rezerwacja terminu

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

kontakt@nineldidukh.pl