kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel

 

Didukh

Ekskluzywne suknie ślubne

Jeśli szukasz sukni ślubnej z pewnością rozważasz różne za i przeciw, jaki model wybrać, co mi pasuje, gdzie lepiej suknię kupić. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w szyciu na miarę, nawet na nietypowe sylwetki oraz niezależnie od wzrostu czy obwodów klientek. Możesz mieć pewność, że suknia będzie idealnie dopasowana w dniu ślubu, ponieważ ostateczne poprawki robimy parę tygodni wcześniej, a oddajemy zamówienia zwykle tydzień przed albo w tygodniu ślubu. 

Dlaczego warto zamówić u nas suknię ślubną

W naszym sklepiku jest ponad 80 modeli sukni ślubnych i cały czas pracujemy nad nowymi wzornikami. Dzięki temu, że sami produkujemy suknie w Warszawie, na bieżąco przywozimy najnowsze modele, nie wszystkie są jeszcze nawet na stronie. Wzorniki są w różnych rozmiarach, by można było sprawdzić ułożenie konstrukcji, różne typy kształtowania się szwów, wysokość linii talii, głębokość dekoltu...

12 powodów, że naprawdę warto

1. Dużo wzorników

wyjątkowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Nie robimy suknie w jednym określonym stylu. Staramy się, by każda przyszła panna młoda mogła znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy lubi klasyczne gładkie suknie, styl boho czy księżniczki z warstwą brokatu i kwiatami 3D...

Nasze suknie są w różnych odcieniach białego, beżu, różu, niebieskiego... Można też zamówić suknię ślubną np. z tiulu w zupełnie innym kolorze: czerwonym, bordowym, chabrowym...

2. Różne style i kolory

wyjątkowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Średnia cena naszych modeli jest ok. 3000-3800 zł, są droższe i tańsze opcje. Mamy mały sklepik na Mokotowie, co pozwala nam oferować suknie wykonane z dobrych materiałów, porządnie uszyte, ale w przystępnych cenach. Ceny sukni można zobaczyć na stronie w opisie każdego modelu.   

3. Dobre ceny

wyjątkowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Szyjemy suknie bezpośrednio specjalnie dla każdej klientki, dlatego oferujemy możliwość zmiany kroju, np. inne spódnica, dekolt, rękaw..., zmiana koloru i zdobień... W sklepie mamy oddzielnie wycenione góry i doły, dlatego możemy od razu powiedzieć, ile będzie kosztować ta czy inna kombinacja.  

4. Możliwość personifikacji modeli

wyjątkowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Jeżeli ma Pani jakiś wyjątkowy pomysł na suknię ślubną, inspirowany stylem wesela, ulubionym filmem czy książką, zapraszamy do realizacji swojego marzenia. Wszystkie szczegóły możemy umówić na spotkaniu. Projektów indywidualnych nie wyceniamy zdalnie. 

5. Szycie projektów indywidualnych 

wyjątkowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Współpracujemy ze sprawdzonymi polskimi hurtowniami, dobieramy jakościowe tkaniny i koronki. Zależy nam na eleganckim wykończeniu, dopracowanych detalach. Naszym sukniom poświęcamy wiele godzin robót ręcznych: wycinanie koronek, naszywanie haftów i kwiatów 3D, koronkowe bawełniane topy wykonane szydełkiem... Nasze klientki mają wpływ na sposób ułożenia haftów i kwiatów, wszystkie detale konsultujemy, dlatego Panie mogą wziąć udział w procesie artystycznym i wspólnie z nami stworzyć wyjątkową kreację. 

6. Miękkie, jakościowe materiały i dobre wykonanie

wyjątkowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Staramy się tworzyć wyjątkowe modele o nietypowym przemyślanym kroju. Często inspirujemy się historią mody, wykorzystujemy różne sposoby kroju, przetwarzanie i komplikację podstawowych klasycznych form, modelowanie przestrzenne oraz plastyczność i teksturę materiałów. Również inspiracją dla nas jest wzór koronek i taśm. Dzięki możliwości ciągłego kontaktu i współpracy z klientkami, cały czas się rozwijamy, dostosowując się do wizji panien młodych. Dziękujemy wszystkim osobom, które pozwalają nam na realizację swoich marzeń. Każda panna młoda, która dołączyła do grona naszych klientek również jest dla nas inspiracją dla tworzenia kolejnych nowych projektów. 

7. Oryginalne nietypowe kroje 

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Ciągle monitorujemy rynek światowych producentów, by cały czas być zorientowanymi w najnowszych tendencjach w modzie ślubnej. Przez cały rok dodajemy najnowsze modele, które od razu trafiają do sklepiku i można je przymierzyć, chociaż jeszcze nie wszystkie mają zdjęcia w internecie.

8. Modne suknie ślubne na sezon 2023

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Na przymiarkach nie ma limitu sukni do przymierzenia. Staramy się pracować w luźnej atmosferze, by każda panna młoda mogła na spokojnie się zastanowić, w czym się czuję najlepiej. Na początku panna młoda i osoby towarzyszące mogą wybrać modele, które się najbardziej podobają, dzięki temu możemy zorientować się, na czym zależy, a potem dodajemy kolejne propozycje, by sprawdzić krój, który najlepiej podkreśla zalety sylwetki.

Krój jest najważniejszy, bo to on jest podstawą, natomiast materiały i zdobienia można zmienić w zależności od upodobań, koronki są bardzo różne: matowe, bardziej błyszczące, z kwiatami 3D, perełkami... Najczęstszą modyfikacją jest łączenie góry i dołu od różnych modeli lub zmiana dekoltu.

9. Fachowe porady przy doborze kroju

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Zachęcamy Panie do robienia zdjęć, dzięki temu można zobaczyć się z boku i przewijając fotografie w telefonie, można szybciej zdecydować, który model jest bardziej korzystny dla sylwetki. Bardzo to pomaga, kiedy Panie się wahają między wyborem kilku modeli, ponieważ można je szybko porównać.   

10. Robienie zdjęć

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Oferujemy Paniom usługę szycia miarowego. Suknia powstaje stopniowo, dzięki temu przyszła panna młoda ma wpływ na cały proces szycia i ostateczny wygląd sukni. Każde spostrzeżenie klientek jest brane pod uwagę, by suknia była jak najlepiej dopasowana. Poprawki krawieckie są częścią procesu szycia, więc już są wliczone w wartość sukni. 

11. Poprawki krawieckie w cenie sukni

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie

Wszystkie terminy spotkań ustalamy razem z klientami, wliczając osobiste preferencje. 

Termin realizacji zamówienia zależy od sezonu, od liczby innych zamówień, a także od dostępności materiałów na hurtowniach. Staramy się dostosować do potrzeb klientek i czasem możemy uszyć suknię w bardzo krótkim terminie, ale najlepszą opcją zarówno dla nas, jak i dla komfortu Pań, jest zamówienie sukni co najmniej kilka miesięcy wcześniej, może nawet pół roku czy rok przed ślubem. Ceny na materiały rosną, a ponieważ na początku jest tylko zadatek, a nie cała suma, Panie, które zamówiły wcześniej, mają gwarancję stałej ceny nawet na przyszły rok. Dla osób, które składają zamówienia np. na wiosnę czy lato rok wcześniej, postaramy się przygotować suknie do pierwszej przymiarki już zimą, ostateczne przymiarki i dopasowanie natomiast ok. 3-5 tygodni przed ślubem. Płatność reszty kwoty przy odbiorze sukni. Termin odbioru ustalamy indywidualnie.

12. Elastyczne terminy 

Oryginalne nietypowe suknie ślubne Warszawa ceny do 4000 zł szycie