kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Suknie ślubne dla wyjątkowych Panien Młodych

  1. pl
  2. en

 Współpraca

z salonami ślubnymi

Szyjemy suknie ślubne w standardowych rozmiarach od 32 do 54 oraz z uwzględnieniem indywidualnych wymiarów klientów. Do uszycia sukni na miarę potrzebujemy wymiarów: biust, talia, biodra, wzrost bez obcasów, długość rękawa, obwód ręki, rozmiar miseczki biustonosza. Tych danych potrzebujemy dla korekcji podstawowych konstrukcji na potrzeby konkretnej klientki (uwzględnienie wzrostu i obwodów).

 

Wzrost jest ważny dla konstrukcji góry sukienki, wpływa to na wysokość biustu i linii talii. Długość spódnic jest standardowa 120 cm od linii talii. Dostosowanie długości spódnicy już w Państwa salonie, po przymiarkach. W skomplikowanych spódnicach, np. falbaniastych, jest to do ustalenia indywidualnego. 

Oferta dla salonów ślubnych

Jeśli będą Państwo zainteresowani, możemy wysłać formularz wymiarów, tabelę rozmiarów standardowych, zdjęcia szczegółów sukienki, np. koronki.

Używamy miękkich włoskich tiulów, francuskich koronek, koronek z koralikami, organtyny, satyny, żakardu oraz tkanin zawierających wiskozę. Duża część sukienek jest w kolorze ivory. Są też suknie w kolorze szampańskim, złocistym, beżowym (od bardziej delikatnego do bardziej intensywnego beżu).

Wykorzystujemy fabryczne metody konstruowania i stopniowania szablonów krawieckich. Technologia uszycia też jest na wysokim poziomie: dopracowane delikatne szwy, naszywane maszynowo lub ręcznie koronki (bez klejenia).

Istnieje możliwość łączenia góry i spódnicy z różnych modeli (jeśli pasuje to stylistycznie i kolorystycznie, niektóre spódnice są dopasowane do koloru koronki konkretnej górki, dlatego nie zawsze pasują do innej). Kombinacje różnych modeli ustalamy indywidualnie.

Eine Dame
Suknie ślubne Warszawa cena
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa ceny

Cristallino

 

Zdjęcia i ceny

Kontakt

Eine Dame

Klient indywidualny

Wedding Elegance