+48 503 018 556

+48 515 340 411

kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Handmade dresses European quality

  1. pl
  2. en
Suknia ślubna Warszawa

Wysyłka i odbiór

 

Kiedy suknia ślubna będzie gotowa, skontaktujemy się z Państwem, by ustalić w jaki sposób chcą Państwo ją odebrać. Jest kilka sposobów:

 

  • płatność gotówką i odbiór osobisty w Warszawie;
  • przedpłata i wysyłka kurierem;
  • wysyłka kurierem i płatność za pobraniem.

 

Wysyłka z przedpłatą po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. 

Suknie ślubne Warszawa

Składanie zamówień

 

Zamówienia prosimy składać mailowo lub za pomocą formularza, który wkrótce pojawi się na stronie. Płatności wyglądają tak samo jak przy zamówieniu sukni ślubnej w naszym atelier w Warszawie:

  • pobieramy zaliczkę 50% wartości sukienki, byśmy mogli zakupić materiały i zacząć szyć suknię;
  • wystawiamy fakturę elektroniczną na osobę prywatną, będzie tam podane konto bankowe dla zrobienia przelewu. Fakturę wysyłamy mailowo. Klientki są w ten sposób z jednej strony zabezpieczone dowodem zakupu, którym jest faktura na 50% wartości sukienki i są tam podane dane naszej firmy i numer faktury, oraz mają potwierdzenie płatności ze swojego banku;
  • samo szycie sukni zajmuje ok. 3-6 miesięcy, ale wiele też zależy od sezonu, dlatego czasami możemy uszyć suknię ślubną w krótszym terminie (prosimy o kontakt). W fakturze podajemy ostateczny termin, do którego zobowiązujemy się uszyć zamówioną suknię. Ten termin ustalamy razem z klientką przy składaniu zamówienia.

 

Suknie ślubne Warszawa

Dlaczego szyjemy suknie na miarę, a nie w rozmiarach standardowych?

 

Suknie ślubne muszą być jak najlepiej dopasowane do sylwetki konkretnej osoby. Nawet jeśli dwie panie mają bardzo podobne obwody biustu i talii, nie zawsze mają taki sam wzrost, dlatego linia talii może być na różnej wysokości. Również przy tym samym obwodzie jedna pani może mieć większy biust, a inna szerszą klatkę piersiową i mniejszy biust, i sukienka w takim wypadku też będzie różnie się układać. Prosimy dlatego w formularzu o podanie wzrostu (bez obcasów!) oraz zaznaczenie rozmiaru miseczki, wtedy łatwiej jest nam wprowadzić zmiany do podstawowej konstrukcji góry sukienki i będzie ona lepiej dopasowana. To, że prosimy o wpisanie rozmiaru miseczki, nie oznacza, że miseczki będą wszyte w sukienkę (chodzi o proporcje sylwetki). Większość naszych sukienek jest zaprojektowana tak, by można było je założyć na cielisty stanik, takie rozwiązanie sprawdza się nawet przy większym biuście, w niektórych modelach zalecamy stanik z przezroczystymi ramiączkami z sylikonu. 

Suknie ślubne Warszawa

 

Suknie ślubne szyte zdalnie

 

Szyjemy suknie ślubne na miarę zdalnie. Prosimy o podanie swoich wymiarów w formularzu, który się wkrótce pojawi na stronie. Ceny sukni szytych zdalnie są niższe o 500 zł, ponieważ nie dostosowujemy spódnic do wysokości wybranych obcasów (długość jest standardowa 120 cm od linii talii) oraz nie ma możliwości modyfikacji oryginalnych modeli, poza zmianą koloru na ivory (złamana biel), ewentualnie śnieżnobiały (nie we wszystkich modelach). Kwota, którą odliczamy od cen sukni ślubnych szytych na miarę w naszej pracowni w Warszawie, jest wystarczająca by zlecić krawcowej skrócenie sukni do wysokości obcasów oraz ewentualne drobne poprawki. Nie wszystkie modele szyjemy zdalnie, ponieważ są one bardziej skomplikowane i trzeba pracować z klientką indywidualnie. Na razie możemy uszyć zdalnie ponad 50 modeli, w tej chwili pracujemy nad sklepem internetowym.

 

 

Ponieważ szyjemy suknie ślubne na miarę nie przyjmujemy zwrotów, prosimy o tym pamiętać.

 

Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Kolekcja
 Eine Dame
Zdjęcia
Kontakt
Kolekcja
Wedding Elegance

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknie ślubne

szyte na miarę zdalnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknie ślubne 

typ księżniczka

Więcej 

14 września 2020
Zapisy na przymiarki Dużo wzorników sukni ślubnych Możliwość modyfikacji oryginalnych modeli Zamawianie sukni ślubnej Płatności i faktury Zapisy na przymiarki Na spotkania w naszym atelier można zapisać się mailowo, telefonicznie,
21 sierpnia 2020
  Podczas pierwszego spotkania w naszej pracowni albo jeszcze przed nim przyszłe panny młode często zadają różne pytania. Jest to zrozumiałe, ponieważ muszą rozważyć wszystkie za i przeciw, zanim podejmą decyzję,
26 maja 2020
Już co najmniej od kilku lat popularne są przyjęcia weselne w stylu boho. Organizowane są one często w namiotach, w plenerze, np. na plaży, w lesie, w pięknym ogrodzie, albo
20 maja 2020
Wiele kobiet ma problem ze znalezieniem odpowiedniej sukni ślubnej. Nic dziwnego bo mało jest osób, które odpowiadałyby pod kryterium "kobieta z idealną figurą". A niby co to właściwie znaczy? 90-60-90?

Artykuły