kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Suknie ślubne dla wyjątkowych Panien Młodych

  1. pl
  2. en
Suknia ślubna Warszawa

Suknie ślubne muszą być jak najlepiej dopasowane do sylwetki konkretnej osoby. Nawet jeśli dwie panie mają bardzo podobne obwody biustu i talii, nie zawsze mają taki sam wzrost, dlatego linia talii może być na różnej wysokości. Również przy tym samym obwodzie jedna pani może mieć większy biust, a inna szerszą klatkę piersiową i mniejszy biust, i sukienka w takim wypadku też będzie różnie się układać. Prosimy dlatego w formularzu o podanie wzrostu (bez obcasów!) oraz zaznaczenie rozmiaru miseczki, wtedy łatwiej jest nam wprowadzić zmiany do podstawowej konstrukcji góry sukienki i będzie ona lepiej dopasowana.

 

To, że prosimy o wpisanie rozmiaru miseczki, nie oznacza, że miseczki będą wszyte w sukienkę (chodzi o proporcje sylwetki). Większość naszych sukienek jest zaprojektowana tak, by można było je założyć na cielisty stanik, takie rozwiązanie sprawdza się nawet przy większym biuście, w niektórych modelach zalecamy stanik z przezroczystymi ramiączkami z sylikonu. 

W celu złożenia zamówienia, prosimy wypełniać formularz, który znajduje się na stronie, podając swoje wymiary i dane kontaktowe. Po otrzymaniu danych z formularza skontaktujemy się w sprawie ustalenia szczegółów, jeśli to będzie konieczne, oraz wyślemy na podany adres mailowy fakturę elektroniczną. Prosimy o dokonanie wpłaty przelewem, dzięki czemu będą Państwo dodatkowo zabezpieczeni nie tylko otrzymaną fakturą, a również potwierdzeniem z banku. Zamówienie uważamy za przyjęte w momencie zaksięgowania wpłaty za suknię na naszym koncie.

 

Samo szycie sukni ślubnych zajmuje ok. 6-12 tygodni, ale wiele też zależy od sezonu, dlatego czasami możemy uszyć suknię ślubną w krótszym terminie (prosimy o kontakt). W fakturze podajemy ostateczny termin, do którego zobowiązujemy się uszyć zamówioną suknię. Ten termin ustalamy razem z klientką przy składaniu zamówienia.

Kiedy suknia ślubna będzie gotowa, skontaktujemy się z Państwem, by ustalić w jaki sposób chcą Państwo ją odebrać. Jest kilka sposobów:

 

  • odbiór osobisty w Warszawie;

  • poczta;

  • paczkomaty InPost;

  • kurier

Dlaczego szyjemy suknie wg wymiarów a nie w rozmiarach standardowych?

Suknia ślubna Warszawa

Suknie ślubne

Szyjemy suknie ślubne na miarę według wysłanych wymiarów. Więcej informacji telefonicznie, mailowo lub w wiadomości na Facebooku.

KONTAKT

Original lace wedding dress

Suknie ślubne szyte zdalnie 

Szyjemy suknie ślubne na miarę zdalnie. Prosimy o podanie swoich wymiarów. Na stronie znajduje się formularz

 

Długość spódnic jest standardowa i zależy od konkretnego modelu sukni ślubnej oraz rozmiaru sukienki, ponieważ w większych rozmiarach delikatnie obniżamy linię talii dla wysmuklenia sylwetki, dlatego podajemy standardową długość całej sukienki z tyłu (od siódmego szyjnego kręgu do podłogi) 165 cm (czyli to mnie więcej długość na modelkę 170-175 cm wzrostu + obcas ok. 12-14 cm). Dla zamówień z dostosowaną długością sukni doliczmy dodatkowe 100 zł, ale zachęcamy zamawiać w długości standardowej, ponieważ lepiej dopasować spódnicę do wzrostu i obcasów na miejscu, bo nawet 1 cm czasami ma znaczenie dla ogólnego wyglądu, poza tym długość sukni może zależeć od wysokości ramion konkretnej osoby.

 

Szyjemy suknie ślubne według wysłanych wymiarów konkretnej osoby, dlatego nie przyjmujemy zwrotów.

 

W większości naszych modelach jest możliwość zmiany koloru lub jego odcieni. 

Składanie zamówień

Wysyłka lub odbiór