kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Atelier krawieckie

Suknie ślubne i wieczorowe

  1. pl
  2. en
  3. ru
Suknia ślubna Warszawa

Suknie ślubne muszą być jak najlepiej dopasowane do sylwetki konkretnej osoby. Nawet jeśli dwie panie mają bardzo podobne obwody biustu i talii, nie zawsze mają taki sam wzrost, dlatego linia talii może być na różnej wysokości. Również przy tym samym obwodzie jedna pani może mieć większy biust, a inna szerszą klatkę piersiową i mniejszy biust, i sukienka w takim wypadku też będzie różnie się układać. Prosimy dlatego w formularzu o podanie wzrostu (bez obcasów!) oraz zaznaczenie rozmiaru miseczki, wtedy łatwiej jest nam wprowadzić zmiany do podstawowej konstrukcji góry sukienki i będzie ona lepiej dopasowana.

 

To, że prosimy o wpisanie rozmiaru miseczki, nie oznacza, że miseczki będą wszyte w sukienkę (chodzi o proporcje sylwetki). Większość naszych sukienek jest zaprojektowana tak, by można było je założyć na cielisty stanik, takie rozwiązanie sprawdza się nawet przy większym biuście, w niektórych modelach zalecamy stanik z przezroczystymi ramiączkami z sylikonu. 

W celu złożenia zamówienia, prosimy wypełniać formularz, który znajduje się na stronie, podając swoje wymiary i dane kontaktowe. Po otrzymaniu danych z formularza skontaktujemy się w sprawie ustalenia szczegółów, jeśli to będzie konieczne, oraz wyślemy na podany adres mailowy fakturę elektroniczną. Prosimy o dokonanie wpłaty przelewem, dzięki czemu będą Państwo dodatkowo zabezpieczeni nie tylko otrzymaną fakturą, a również potwierdzeniem z banku. Zamówienie uważamy za przyjęte w momencie zaksięgowania wpłaty za suknię na naszym koncie.

 

Samo szycie sukni ślubnych zajmuje ok. 6-12 tygodni, ale wiele też zależy od sezonu, dlatego czasami możemy uszyć suknię ślubną w krótszym terminie (prosimy o kontakt). W fakturze podajemy ostateczny termin, do którego zobowiązujemy się uszyć zamówioną suknię. Ten termin ustalamy razem z klientką przy składaniu zamówienia.

Kiedy suknia ślubna będzie gotowa, skontaktujemy się z Państwem, by ustalić w jaki sposób chcą Państwo ją odebrać. Jest kilka sposobów:

 

  • odbiór osobisty w Warszawie;

  • poczta;

  • paczkomaty InPost;

  • kurier

Dlaczego szyjemy suknie wg wymiarów a nie w rozmiarach standardowych?

Suknia ślubna Warszawa

Suknie ślubne

Szyjemy suknie ślubne na miarę według wysłanych wymiarów. Więcej informacji telefonicznie, mailowo lub w wiadomości na Facebooku.

KONTAKT

Original lace wedding dress

Suknie ślubne szyte zdalnie 

Szyjemy suknie ślubne na miarę zdalnie. Prosimy o podanie swoich wymiarów. Na stronie znajduje się formularz

 

Długość spódnic jest standardowa i zależy od konkretnego modelu sukni ślubnej oraz rozmiaru sukienki, ponieważ w większych rozmiarach delikatnie obniżamy linię talii dla wysmuklenia sylwetki, dlatego podajemy standardową długość całej sukienki z tyłu (od siódmego szyjnego kręgu do podłogi) 165 cm (czyli to mnie więcej długość na modelkę 170-175 cm wzrostu + obcas ok. 12-14 cm). Dla zamówień z dostosowaną długością sukni doliczmy dodatkowe 100 zł, ale zachęcamy zamawiać w długości standardowej, ponieważ lepiej dopasować spódnicę do wzrostu i obcasów na miejscu, bo nawet 1 cm czasami ma znaczenie dla ogólnego wyglądu, poza tym długość sukni może zależeć od wysokości ramion konkretnej osoby.

 

Szyjemy suknie ślubne według wysłanych wymiarów konkretnej osoby, dlatego nie przyjmujemy zwrotów.

 

W większości naszych modelach jest możliwość zmiany koloru lub jego odcieni. 

Składanie zamówień

Wysyłka lub odbiór