kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Atelier krawieckie

Wyjątkowe suknie ślubne szyte indywidualnie

  1. pl
  2. en
  3. ru

Zawsze Elegancka

Sukienki wizytowe i do pracy

Kontakt

Oferta

Zawsze Elegancka

Haute couture dla każdej kobiety

Kontakt

Oferta

Szyjemy sukienki wizytowe wg wysłanych wymiarów na każdy wzrost i rozmiar.

 

Nasza oferta jest przygotowana dla pań, którym zależy na eleganckich i kobiecych kreacjach wykonanych z jakościowych materiałów zawierających naturalne włókna.  Dobraliśmy tkaniny, które z jednej strony mają naturalne włókna, dzięki czemu są przewiewne, higroskopijne oraz przyjemne w dotyku, a z drugiej - bardzo praktyczne, ponieważ prawie się nie gniotą, długo zachowują pierwotny wygląd nawet po wielokrotnym praniu. 

 

Wiele z naszych sukienek wizytowych można najpierw założyć na przyjęcie, np. wesele, dodając efektowną biżuterię i dobierając odpowiednie obuwie, a potem korzystać z nich na co dzień, np. do biura, na spotkania biznesowe, konferencje czy do teatru...

 

Stworzyliśmy modele, które mają ponadczasowy krój, pasują na panie w różnym wieku, na różne typy sylwetek. Dzięki wieloletniemu, ponad dwudziestoletniemu, doświadczeniu w szyciu miarowym udało nam się dobrać takie kroje, które spełniają wymagania wielu kobiet o różnym wzroście i typie sylwetki.

 

W wielu naszych modelach jest możliwość wybrania kilku długości sukienki, podane one są w opisie i każda długość jest wyceniona oddzielnie.

 

W niektórych modelach można zamówić inną długość niż podana albo dodać różnej długości rękawki. Więcej informacji udzielimy w wiadomości mailowej lub na Facebooku.

 

 

Podane w naszej ofercie suknie wizytowe są tylko przykładem możliwych krojów. Kolor sukienek może być inny. Propozycje kolorów podajemy w opisie. Na temat aktualnie dostępnych kolorów tkanin prosimy pytać w wiadomości mailowej lub na Facebooku. 

 

 

Szyjemy zdalnie tylko wg wysłanych wymiarów, ponieważ wiemy z praktyki, że bardziej eleganckie sukienki lekko dopasowane w biuście i talii (nie luźne na gumce lub kopertowe) potrzebują uwzględnienia wymiarów konkretnej klientki.

 

Przez to, że nie szyjemy rozmiarów standardowych, a wg wymiarów klientek, niestety nie ma możliwości zwrotu.

 

Formularz zamówienia podany na stronie.

 

Zamów

Sukienki wizytowe

na wesele i do pracy

Zobacz