kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Suknie ślubne dla wyjątkowych Panien Młodych

  1. pl
  2. en

Zawsze Elegancka

Sukienki wizytowe i do pracy

Kontakt

Oferta

Zawsze Elegancka

Haute couture dla każdej kobiety

Kontakt

Oferta

Szyjemy sukienki wizytowe wg wysłanych wymiarów na każdy wzrost i rozmiar.

 

Nasza oferta jest przygotowana dla pań, którym zależy na eleganckich i kobiecych kreacjach wykonanych z jakościowych materiałów zawierających naturalne włókna.  Dobraliśmy tkaniny, które z jednej strony mają naturalne włókna, dzięki czemu są przewiewne, higroskopijne oraz przyjemne w dotyku, a z drugiej - bardzo praktyczne, ponieważ prawie się nie gniotą, długo zachowują pierwotny wygląd nawet po wielokrotnym praniu. 

 

Wiele z naszych sukienek wizytowych można najpierw założyć na przyjęcie, np. wesele, dodając efektowną biżuterię i dobierając odpowiednie obuwie, a potem korzystać z nich na co dzień, np. do biura, na spotkania biznesowe, konferencje czy do teatru...

 

Stworzyliśmy modele, które mają ponadczasowy krój, pasują na panie w różnym wieku, na różne typy sylwetek. Dzięki wieloletniemu, ponad dwudziestoletniemu, doświadczeniu w szyciu miarowym udało nam się dobrać takie kroje, które spełniają wymagania wielu kobiet o różnym wzroście i typie sylwetki.

 

W wielu naszych modelach jest możliwość wybrania kilku długości sukienki, podane one są w opisie i każda długość jest wyceniona oddzielnie.

 

W niektórych modelach można zamówić inną długość niż podana albo dodać różnej długości rękawki. Więcej informacji udzielimy w wiadomości mailowej lub na Facebooku.

 

 

Podane w naszej ofercie suknie wizytowe są tylko przykładem możliwych krojów. Kolor sukienek może być inny. Propozycje kolorów podajemy w opisie. Na temat aktualnie dostępnych kolorów tkanin prosimy pytać w wiadomości mailowej lub na Facebooku. 

 

 

Szyjemy zdalnie tylko wg wysłanych wymiarów, ponieważ wiemy z praktyki, że bardziej eleganckie sukienki lekko dopasowane w biuście i talii (nie luźne na gumce lub kopertowe) potrzebują uwzględnienia wymiarów konkretnej klientki.

 

Przez to, że nie szyjemy rozmiarów standardowych, a wg wymiarów klientek, niestety nie ma możliwości zwrotu.

 

Formularz zamówienia podany na stronie.

 

Zamów

Sukienki wizytowe

na wesele i do pracy

Zobacz