+48 503 018 556

+48 515 340 411

kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa

Ninel Didukh

Handmade dresses European quality

  1. pl
  2. en

Zapisy na przymiarki

Dużo wzorników sukni ślubnych

Możliwość modyfikacji oryginalnych modeli

Zamawianie sukni ślubnej

Płatności i faktury

 

Zapisy na przymiarki

 

Na spotkania w naszym atelier można zapisać się mailowo, telefonicznie, na Facebooku lub za pomocą formularza na naszej stronie. Prosimy o podanie najbardziej dogodnego dla Pań terminu, a potem informujemy, czy ten termin jest wolny.

 

Dużo wzorników sukni ślubnych

 

Pierwsze spotkanie w atelier zwykle trwa ok. godziny. W trakcie spotkania przyszła panna młoda może obejrzeć suknie i wybrać te, które chciałaby przymierzyć. Już po przymierzeniu kilku sukienek można zobaczyć, jaki styl sukni ślubnej najbardziej konkretnej pani się podoba i najlepiej pasuje. Można założyć tyle sukni ślubnych, ile przyszła panna młoda będzie chciała. Mamy dużo wzorników w różnych stylach i kolorach. Podczas mierzenia można zobaczyć jakie konkretne elementy sukni paniom odpowiadają, np. dekolt, plecy, rękawki, kolor, koronki, taśmy, aplikacje.

 

Możliwość modyfikacji oryginalnych modeli

 

Suknia ślubna Warszawa cenaW naszym atelier jest możliwość modyfikacji oryginalnych modeli, dlatego można łączyć góry i doły od różnych modeli, zmieniać kolor, dekolt, zdobienia oraz dodawać rękawy różnej długości, kołnierz... Czasami można też wybrać krój, ale zamówić szycie sukni z innego materiału niż oryginalny, np. uszyć suknię z satyny. Mamy oddzielnie wycenione góry i doły sukni z naszych kolekcji, dlatego od razu możemy powiedzieć, ile taka suknia będzie kosztować, jeśli łączy się gorę i spódnicę od różnych modeli. Niektóre spódnice są tańsze, dlatego cena całej sukni będzie niższa, np. można dobrać mniej obfitą spódnicę na ślub cywilny lub do szerokiej spódnicy dodać jeszcze halkę i spódnica będzie jeszcze szersza.

 

Zamawianie sukni ślubnej

 

Na pierwszym spotkaniu niekoniecznie trzeba od razu podejmować decyzję, jaką suknię ślubną wybrać, pozwalamy robić zdjęcia, by można było na spokojnie w domu przejrzeć i zastanowić się. Wiele osób jednak zamawia suknię na pierwszym spotkaniu, ponieważ już widzą jakość materiałów i wykonania oraz można dostosować suknię do swoich preferencji, modyfikując oryginalne modele. W taki sposób można stworzyć wyjątkową suknię, której nikt nie ma. Staramy się zrealizować marzenie każdej panny młodej, ponieważ szyjemy suknie bezpośrednio i zależy nam, by panie były zadowolone, wtedy przyjemniej się współpracuje.

 

Płatności i faktury

 

Jeśli któraś pani od razu decyduje się na zamówienie, prosimy o podanie danych dla wystawienia faktury dla osoby prywatnej. Pobieramy zaliczkę 50% ceny sukni ślubnej, płatność przelewem, żeby Panie się czuły bardziej bezpiecznie, mając zarówno fakturę, jak i potwierdzenie z banku. Pozostała suma przy odbiorze sukni ślubnej, kiedy klientka jest całkowicie zadowolona z efektu, wtedy może być też płatność gotówką sumy podanej w drugiej fakturze. Szyjemy na zamówienie też welony, wzorniki można zobaczyć w naszej pracowni. 

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Jak wygląda pierwsze spotkanie w atelier?

14 września 2020