Ninel Didukh

Suknia ślubna Warszawa

Ceny i terminy

 

Ceny sukni ślubnych szytych na miarę już z wliczeniem wartości materiałów i z wszystkimi poprawkami zaczynają się od 1700 zł. 

 

Terminy uszycia sukni ślubnych u nas są do indywidualnego ustalenia, ponieważ zależą od liczby innych zleceń. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Ceny sukni ślubnych od Ninel Didukh ... sprawdź

Suknie ślubne Warszawa

Możliwość zmiany w oryginalnych projektach

 

Jest możliwość niektórych zmian w oryginalnych projektach, np. dodanie rękawków różnej długości, inna tkanina i jej kolor (biel, beż, ivory, róż, niebieski, fioletowy i in.), można zmienić kształt dekoltu lub wycięcie z tyłu, łączyć spódnice i górki od różnych modeli, zmienić pasek, koronkę...

 

Wszystkie zmiany ustalamy indywidualnie po uprzedniej konsultacji. Jesteśmy producentem, dlatego kontrolujemy każdy etap powstawania naszych sukni ślubnych, od doboru tkanin i koronek do ostatecznego wykończenia detali. Jest to jedna z najbardziej istotnych zalet szycia na miarę. Kolejną z nich jest też to, że suknię ślubną można odebrać kilka tygodni przed ślubem i nie martwić się tym, że nie będzie ona dostatecznie dopasowana.

 

Suknie ślubne WarszawaPrzymiarki sukni ślubnych

 

Sukienki ślubne z naszej kolekcji można przymierzyć w naszej pracowni w Warszawie. Teraz pracujemy nad nową kolekcją, więc w naszym atelier jest jeszcze więcej modeli. 

 

Dokładny adres:

ul. Modlińska 223D, 1. piętro, wejście od podwórka,

przystanek autobusowy Drogowa, przed budynkiem jest parking

 

Bardzo prosimy o uprzednie umawianie spotkania, ponieważ zależy nam na tym, by Panie czuły się bardziej komfortowo, przymierzając sukienkę w gronie najbliższych, np. rodziny czy przyjaciół. Na przymiarki można zapisać się mailowo, telefonicznie lub na naszej stronie na Facebooku. Można zaproponować pasujący termin, poinformujemy, czy jest wolny. Zwykle umawiamy się w godzinach 10-16, lecz można ustalić termin przymiarki również w godzinach popołudniowych, a nawet w sobotę. 

 

Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Suknie ślubne Warszawa
Kolekcja
 Eine Dame
Zdjęcia
Kontakt
Kolekcja
Wedding Elegance

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Suknie ślubne

szyte na miarę w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknie ślubne 

typ księżniczka

Więcej 

kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa