Ninel Didukh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknie ślubne ceny szycie zdalne

Strona w budowie

 

Niżej podane ceny sukni ślubnych, które można zamówić w naszym atelier w Warszawie. Te ceny wliczają już wartość materiałów, wszystkie poprawki krawieckie, w tym dopasowanie długości spódnic do wysokości wybranych obcasów oraz jest możliwość modyfikacji oryginalnych modeli (szczegóły omawiamy na spotkaniu, wtedy też dokładna wycena zmodyfikowanych modeli, można np. dobrać tańszą spódnicę albo inną tkaninę).

 

Do 31.10.2020 wszystkie suknie ślubne zamówione w atelier są o 300 zł tańsze. Zapisz się na przymiarkę i wybierz suknię ślubną, która najbardziej Ci się podoba i pasuje. 

 

Ceny sukni ślubnych szytych na miarę i zamówionych zdalnie są o 500 złotych niższe, ponieważ nie wliczają poprawek krawieckich i nie ma możliwości zmian, można jedynie wybrać kolor ivory (złamana biel) dla kolorowych sukienek albo śnieżnobiały (nie we wszystkich modelach). Nie wszystkie modele szyjemy zdalnie, ponieważ są one bardziej skomplikowane i wymagają indywidualnej pracy z klientką. W razie jakikolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt

 

Często zadawane pytania

 

22 września 2020
Model Camille

Suknie ślubne szyte na miarę zdalnie

+48 503 018 556

+48 515 340 411

kontakt@nineldidukh.pl

 
manager@nineldidukh.pl

 

Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa
Suknia ślubna Warszawa